banner
banner

Stand

Het A-elftal treedt na de titel van vorig seizoen aan in 3de provinciale C, het gloednieuwe B-elftal in 4de provinciale C.

De beloften en jeugdploegen U15, U11, U10, U9, U8 U7 en U6 spelen dit seizoen allemaal in gewestelijke reeksen. 

 

Selecteer hieronder het team waarvan u de rangschikking wil raadplegen

  • Eerste ploeg
  • Beloften
  • U15
  • U11
  • U10
  • U9-A
  • U9-B
  • U8
  • U7-A
  • U7-B
  • U6

Eerste ploeg

1.

SV Ingelmunster

62

2.

SC Oostrozebeke

52

3.

Racing Waregem B

51

4.

FC Marke

50

5.

Rekkem Sport

48

6.

WS Bellegem

43

7.

VK Avelgem B

41

8.

Hulste Sportief

40

9.

Jong Helkijn

37

10.

FC Kuurne

27

11.

WS Desselgem

25

12.

Jong Vijve

22

13.

SV Anzegem B

20

14.

OG Stasegem

17

15.

KSC Wielsbeke B

17

16.

Wikings Kortrijk

11

Beloften

1.

VV Emelgem-Kachtem B

34

2.

KFC Lichtervelde B

34

3.

KSV Rumbeke B

29

4.

KVP Gits B

24

5.

Daring Ruddervoorde

21

6.

KSV Pittem

21

7.

SV Ingelmunster

20

8.

KFC Aarsele

19

9.

NSVD Handzame

19

10.

GL Ruiselede

18

11.

Dosko Kanegem

15

12.

Zonnekloppers Dentergem

15

13.

KFC Doomkerke

10

14.

Jong Vijve B

4

U15

1.

Zonnekloppers Dentergem

36

2.

VV Emelgem-Kachtem

28

3.

VV Tielt B

28

4.

KVC Ardooie

24

5.

KSC Oostrozebeke

18

6.

KSV Pittem

10

7.

SV Ingelmunster

7

8.

Dames VK Egem

3

U11

1.

SV Ingelmunster

0

2.

Hulste Sportief

0

3.

VK Avelgem

0

4.

VV Emelgem-Kachtem

0

5.

KSV Kortrijk

0

6.

Jong Vijve

0

7.

FC Mandel United

0

8.

WS Desselgem

0

U10

1.

SV Ingelmunster

0

2.

GD Ingooigem

0

3.

Hulste Sportief

0

4.

Jong Vijve

0

5.

KSC Oostrozebeke

0

6.

Racing Waregem

0

7.

NS Heule

0

8.

VV Emelgem-Kachtem

0

U9-A

1.

SV Ingelmunster

0

2.

SV Anzegem

0

3.

RC Harelbeke

0

4.

Dottignies Sport

0

5.

KRC Bissegem

0

6.

FC Marke

0

7.

Racing Lauwe

0

8.

SW Lauwe

0

U9-B

1.

SV Ingelmunster

0

2.

Dottignies Sport

0

3.

WS Desselgem

0

4.

KSC Wielsbeke

0

5.

SV Rumbeke

0

6.

Dosko Beveren

0

7.

Mandel United

0

8.

SV Anzegem

0

U8

1.

SV Ingelmunster

0

2.

KSV Pittem

0

3.

KVC Ardooie

0

4.

Dosko Kanegem

0

5.

Jong Vijve

0

6.

Racing Waregem

0

7.

KFC Meulebeke

0

8.

KFC Aarsele

0

U7-A

1.

SV Ingelmunster

0

2.

KSV Pittem

0

3.

VV Emelgem-Kachtem

0

4.

SCOR Oostrozebeke

0

5.

VV Tielt

0

6.

KSC Wielsbeke

0

7.

FC Meulebeke

0

8.

Zonnekloppers Dentergem

0

U7-B

1.

SV Ingelmunster

0

2.

FC Gullegem

0

3.

Lendelede Sport

0

4.

Sint-Eloois-Winkel Sport

0

5.

VV Emelgem-Kachtem

0

6.

Mandel United

0

7.

SV Rumbeke

0

8.

Olympic Ledegem

0

U6

1.

SV Ingelmunster

0