banner
banner

Stand

Het A-elftal treedt voor 2de maal aan in 3de provinciale C, het B-elftal in 4de provinciale C.

De beloften en jeugdploegen U17, U15, U13, U12, U11, U10, U9, U8, U7 en U6 spelen dit seizoen allemaal in gewestelijke reeksen. 

 

Selecteer hieronder het team waarvan u de rangschikking wil raadplegen

  • A-elftal
  • B-elftal
  • Beloften
  • U17 A
  • U17 B
  • U15
  • U13
  • U12
  • U11 A
  • U11 B
  • U10
  • U9 A
  • U9 B
  • U8
  • U7
  • U6

A-elftal

1.

FC Aalbeke Sport

43

2.

K. Blauwvoet Otegem

40

3.

FC Marke A

37

4.

SV Ingelmunster A

37

5.

FC Lendelede Sport

36

6.

V.V. Emelgem - Kachtem

30

7.

Olympic Ledegem

26

8.

Groene Duivels Ingooigem

24

9.

V.C.O.G. Stasegem

23

10.

FC Mandel United B

22

11.

SV Kortrijk

21

12.

K.S.V. Moorsele B

20

13.

Noordstar Heule

19

14.

Racing Waregem B

18

15.

SCOR Oostrozebeke

15

16.

Jong Helkijn

8

B-elftal

1.

K.S.V. De Ruiter

54

2.

Hulste Sportief

41

3.

K.V.K. Avelgem B

41

4.

Kfc Doomkerke

39

5.

K.W.S. Desselgem

34

6.

K. Zonnekl. Dentergem

33

7.

S.V. Anzegem B

32

8.

V.V. Groene Leeuwen Ruislede

30

9.

Jong Vijve

21

10.

K.F.C. Marke B

21

11.

F.C. Sparta Heestert B

19

12.

Racing Club Harelbeke B

18

13.

W.S. Bellegem

16

14.

SV Ingelmunster

14

15.

F.C.E. Kuurne B

14

16.

K.S.V. Pittem B

8

Beloften

1.

SV Wevelgem Stad B

46

2.

K. Sint-Eloois Winkel Sport B

43

3.

KSV Rumbeke B

33

4.

Hulste Sportief A

28

5.

VV Emelgem Kachtem

24

6.

SCT Menen

22

7.

Jong Vijve A

20

8.

K. Rekkem Sport

19

9.

KFC Aarsele

15

10.

SV Ingelmunster

10

11.

KRC Bissegem

8

12.

K. Zonnekl. Dentergem

7

13.

SV Moorslede C

6

14.

K.S.V. Moorsele B

0

U17 A

1.

KFC Lendelede Sport

9

2.

KSV Rumbeke B

7

3.

Club Roeselare

5

4.

Olympisch Ledegem

4

5.

SV Ingelmunster

1

6.

K. Sint-Eloois Winkel Sport

1

7.

Hulste Sportief A

0

8.

F.C.E. Kuurne C

0

U17 B

1.

K.S.K. Voorwaarts Zwevezele

9

2.

KVC Ardooie

6

3.

SV Ingelmunster B

6

4.

K.S.V. Pittem

3

5.

Hulste Sportief B

3

6.

V.V. Tielt B

3

7.

V.V. Emelgem Kachtem

0

8.

K.S.C. Oostrozebeke

0

U15

1.

KFC Lichtervelde

9

2.

KVC Ardooie

7

3.

VV Tielt B

6

4.

KSC Oostrozebeke

4

5.

KSV Pittem B

3

6.

V.V. Emelgem Kachtem B

0

7.

K.F.C. Meulebeke B

0

8.

SV Ingelmunster

0

U13

U12

U11 A

U11 B

U10

U9 A

U9 B

U8

U7

U6