banner
banner

Ploegen SV Ingelmunster

SV Ingelmunster start haar eerste seizoen met 9 ploegen. Het eerste elftal komt uit in 4de provinciale C, de jeugdploegen in de gewestelijke reeksen. 

Indien u zelf interesse hebt om volgend seizoen bij SV Ingelmunster te voetballen of wenst u uw zoon of dochter laten voetballen in Ingelmunster, neem dan contact op met secretariaat@svingelmunster.be

 

Selecteer hieronder één van onze teams

  • Eerste ploeg
  • Beloften
  • U15
  • U11
  • U10
  • U9-A
  • U9-B
  • U8
  • U7-A
  • U7-B
  • U6

Eerste ploeg

teamPicture

Spelers

Rony Goemaere

19540621

- T1

Jan Verhoeyen

19640108

- T2

José Ottevaere

19520325

- Keepertrainer

Lorenzo Beliën

19910620

- Afgevaardigde

Dieter Callewaert

19830826

- Doelman

Thiemen Penny

19970113

- Doelman

Daan Debeuf

19901025

- Verdediger

Glenn Vanhollebeke

19871204

- Verdediger

Emiel Verhulst

19951206

- Verdediger

Frederique Ollivier

19830606

- Verdediger

Jari Callens

19960130

- Verdediger

Wim Terryn

19820319

- Verdediger

Aaron Lapeire

19990228

- Verdediger

Simon Vanthuyne

19870514

- Middenvelder

Olivier Naert

19860510

- Middenvelder

Wouter Cottignies

19930217

- Middenvelder

Bastiaan Roose

19970502

- Middenvelder

Jari Windels

19960104

- Middenvelder

Leonardo Lavrauw

20000329

- Middenvelder

Sofiane Belkadi

19981024

- Middenvelder

Gauthier Desmet

19980331

- Middenvelder

Cas Deboiserie

19970729

- Spits

Victor Verhaeghe

19970329

- Spits

Alessandro Buyse

19951030

- Spits

Pieter-Jan De Backere

19920609

- Spits

Beloften

teamPicture

Spelers

Jurgen Desoete

19831202

- Trainer

Niels Rogé

20020304

- Doelman

Yari Deconinck

Doelman

Dieter Coysman

Doelman

Gur-Preet Singh

19990717

- Verdediger

Nick Vanluchene

19930318

- Verdediger

Aaron Lapeire

19990228

- Verdediger

Wim Terryn

19820319

- Verdediger

Jonas Verschoot

19941125

- Middenvelder

Gauthier Desmet

19980331

- Middenvelder

Thibaut Ottevaere

19960723

- Middenvelder

Sukh-Preet Singh

20020327

- Middenvelder

Thibaut Vanhee

20000114

- Middenvelder

Yoeri Walgraeve

19990828

- Middenvelder

Thibeau Rosseel

19960812

- Spits

Jorginho Verstraete

19950309

- Spits

Jochen Duyck

20010102

- Middenvelder

Aaron Beaumont

20000331

- Spits

Bram Verhaeghe

19980715

- Spits

Yordi Deconinck

19971110

- Spits

Bryce Rosseel

Vital Stols

Axel Beel

U15

teamPicture

Spelers

Solino Vandevijvere

Jeugdcoördinator

Frank Vanwelsenaers

Trainer

Frank Gevaert

Afgevaardigde

Arne Bollaert

20050204

Warre Vandewiele

20050826

Bob Zola

20030118

Rune D'Haluwin

20050530

Aziz Awad

20060118

Dré Vandenbroeke

20060607

Noah Allosserie

20060111

Matthias Himpe

20060705

Quinten Vandenbussche

20060729

Seppe Leman

20050709

Keano Grootaerd

20060221

Jatse Desschans

Wout Verschuere

20060709

Lowie Lips-D'Hoore

20060418

Avet

Luka De Rhore

20060608

Jules Naert

Jelle Desmet

20070426

Fortunat Zola

20071027

Emile Herman

20050713

U11

teamPicture

Spelers

Bjorn Vlaeminck

Trainer

Bruno Himpe

Afgevaardigde

Thibo Desmet

20091102

Oliwier Czeszek

20090809

Liam De Frene

20091003

Lowie Buyse

20090207

Alexander Goossens

20091229

Robbe Loncke

20090109

Navajo Dzairchanov

20091221

Andres Hochepied

20090526

Bert Rogé

20090221

Jorben Derhore

20090323

Branco Vens

20080522

Silke Zutterman

20090716

Jorgy Vlaeminck

20090625

Sander Himpe

20090825

Robbe Desmet

20090218

Yoren Dehaudt

20090927

U10

teamPicture

Spelers

Jens Baelen

Trainer

Dieter Bouckaert

Afgevaardigde

Thibault Devos

20100821

Iben Lesage

20100613

Lane Braekeveld

20101229

Liam Demeulemeester

20101220

Maxim Hamers

20101110

Klaas Hespeel

20100610

Brent Bouckaert

20101115

Axl Tytgat

20100411

Mylano Baelen

20100823

Lyano Baelen

20100823

Thomas Vandeverre

20100526

Mathis Macco

20100522

Wout Vercruysse

20100719

Aram Gevorgyan

20101229

U9-A

teamPicture

Spelers

Valentino Kuik

Trainer

Zakaria Sall

Trainer

Maxim Callewaert

20111021

Jules Sagaert

20110319

Senne Claerhout

20110418

Andres Wylin

20110621

David Kazaryan

20110809

Xander Laga

20111118

Robin Weus

20110901

Eline D'Hoop

20100528

Ayden Van den Berghe

20110705

Levi Desplenter

20110628

U9-B

teamPicture

Spelers

Valentino Kuik

Trainer

Zakaria Sall

Trainer

Emason Luamiloza

20110208

Mattéo Vandenbroucke

20110705

Aram Gevorgyan

20101229

Rafaël Meheus

Maxim Goossens

20110824

Loewie Vanlerberghe

20110501

Emilien Detollenaere

20111103

Jaro Vanclooster

20110718

Victor Meheus

20110204

Ibe Derhore

20110604

Leon Derhore

20110903

U8

teamPicture

Spelers

Dieter Goeminne

Trainer

Sven Soenens

Afgevaardigde

Elena Vanslambrouck

20111115

Amir Mouhou

20120311

Niene Desschans

20120801

Mats Lesage

Stan Desmet

20120420

Lou Sagaert

Luca Somers

20120531

Nathan Czeszek

20120713

Ward Callant

20120628

Victor Lannoo

20120405

Neymar Baelen

20120823

Arne Nolf

20120517

U7-A

teamPicture

Spelers

Klaas Debeuf

Trainer

John De Rop

Trainer

Thibo Deceuninck

Afgevaardigde

Lowie Vandekerckhove

20130526

Ami Platteeuw

20130515

Boudewijn Bruneel

20130930

Xiebe Crombez

20130415

Mathisse Bonte

20130514

Tibo Lefevere

20130127

Louiz Bouckaert

20131001

Emile Soenens

20131129

Xander Degrave

20130330

Lars Declerck

20131202

Meysam De Rop

Mathijs Derie

Lennert Desseyn

20130714

Lukas Debeuf

20131228

Jean-Louis Van Dhuynslager

20131121

Robbe Pynket

20130725

Elias Ghesquiere

20130910

Wout Pynket

U7-B

teamPicture

Spelers

Klaas Debeuf

Trainer

John De Rop

Trainer

Thibo Deceuninck

Afgevaardigde

U6

teamPicture

Spelers

Solino Vandevijvere

Trainer

Lamine Maertens

20140506

Djorganio Kuik

20140203

Jaisy Mortelé

Staf Vanlerberghe

20141223

Younes Steyaert

20140403

Gilles Lefere

20140714

Arnaud Holvoet

20140328

Fenne Vanderheeren

20140717

Mathis Vaneeckhoutte

20141124

Liam Warnez

20140901

Jaro Devriese

20140812

Roderick Vanquickelberghe

20140205

Guillaume Rebry

20140322